Hikâye anlatımında yeni teknolojiler: Yarına birbirimizin gözlerinden bakalım.

Sanatçıların ve üretimlerinin dünyası her gün değişiyor. Yeni teknolojiler, görsel estetiğin dönüşümleri, sosyal platformların kullanım-paylaşım biçimleri ve farklı interaktif-katılımcı tasarımlar, hikâyelerin yazılma süreçlerinden bizlerle bağlandığı biçimlere kadar her şeyi yeniden şekillendiriyor.

!f 2017 kapsamında, bize geleceğin olasılıklarından haber verebilen sanal gerçeklik ve interaktif anlatı biçimlerinin en iyi örneklerini sizlerle paylaşabilmekten sevinç duyuyoruz. !f Yarın sizleri farklı dünyaları deneyimlemeye, hayal edebilmeye, ilham almaya davet ediyor.

!f, farklı ve olası evrenleri hayal edebilmemiz, yeni hikâye anlatım biçimlerini yakalayabilmemiz ve elbette hikâyeler üzerinden birbirimize bağlanabilmemiz, dokunabilmemiz ve birbirimizi daha iyi anlayabilmemiz için var. !f Yarın, özünde, !f İstanbul’un bu başlıca varolma nedenlerini bir araya getiren yeni buluşma noktamız.

Bu yıl küratörlüğünü yönetmen ve yeni medya uzmanı Deniz Tortum’un üstlendiği !f Yarın’ın tüm işlerini festival süresince her gün bomontiada, Alt Sanat Mekânı’nda deneyimleyebilirsiniz.


Sergi
Yer: Alt Sanat Mekânı
Tarih: 17 - 26 Şubat 2017
Ziyaret Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi : 13:00 – 21:00
Pazar : 11:00 -19:00