!f İSTANBUL AÇILIŞ

17 Şubat 2018 (22:00 - 04:00) Babylon

Bilet Al Takvime Ekle

!f Açılış
Yıldızlara bakmayı, uzaktan gelen müzikle dans edebilme ihtimalimizi, birlikte ne kadar güzel olduğumuzu, ve hayatı kutlamayı unutmayalım.

!f 2018’in açılış partisinde, yeniden, yeni seslerde, yeni hikayelerde birleşerek kendi hayat şarkımızda dans edeceğiz. Yeniyi aramaktan çekinmeyen, hikayelerini müziğe döken ve paylaşma cesaretini gösteren müzik insanları ile buluşuyoruz. Geceyi Ah! Kosmos, Kutay Soyocak (Jakuzi) & Mertcan Mertbilek (Palmiyeler) DJ SET ve Ati & Aşk üçgeni’ne emanet ediyoruz.

Gelin, birlikte olalım.

Ah! Kosmos
Başak Günak diğer bir deyişle Ah! Kosmos, ses titreşimlerinin ve melodilerin bedenlerde ve “diğer var olanlar”daki yankılarını deneyimlemek için analog ve elektronik kompozisyonları kullanıyor. Ah! Kosmos’un müziği, ritimlerden öte, ahenkli gitar sesi ve dalgalanan vokalleriyle bizi yerimizde duramayacak hale getiriyor. Neşeli ve taze perküsyon ritimleri ile minör tuşları birleştirerek melodik bir ses deneyimi yaşatıyor. Günak’ın zamansız müziği adeta başka bir dünyaya ait gibi. Belirli bir tür altında tanımlanmayı reddediyor, gündelik mekanın ya da deneyimlerin ötesine ulaşarak daha farklı bir boyuttan sesleniyor.

Kutay Soyocak (Jakuzi) & Mertcan Mertbilek (Palmiyeler)
Jakuzi’den Kutay Soyocak ve Palmiyeler’den Mertcan Mertbilek new wave ve synth-pop’tan tropikal seslere uzanan geniş bir yelpazede gecenin nabzını arttırmak üzere kabine geçiyor.

Ati & Aşk Üçgeni
En saklı duygularınızın tercümanı Ati ve Aşk üçgeni, “ilk single”ları “Beni Yanına Al” ile 2018’in dikkat çekecek işlerinden biri olacağının sinyallerini vermişti. “Ruh pop” olarak tanımladıkları türdeki ilk albümleri “Gecenin Karanlığında” yayınlandıktan hemen sonra ilk kez Babylon sahnesinde, !f 2018’in açılış partisinde.


Biletler:

Ön Satış 24-25 Ocak 2018 – Öğrenci: 35TL, Tam: 45TL

Normal Satış 26 Ocak – 17 Şubat   Öğrenci: 45TL, Tam: 60TL

Kapıda 17 Şubat 2017 – Tam: 75TL