A Corner in the World X bomontiada ALT ile Hayat Var! Etkinlikleri

16 Şubat 2018 - 17 Şubat 2018 (20:00 - 22:00), A Corner in the World X bomontiada ALT

Festival merkezimiz bomontiada’ya can katan etkinlikleri ile A Corner in The World, bu yıl !f’in etkinlik ortaklarından oldu. İlk defa gerçekleştirdiğimiz bu ortaklık ‘Hayat Var! diyebilmenin farklı hallerini konuşurken ortaya çıktı. bomontiada ALT, genç ve alternatif gruplarla yaptıkları işbirlikleri sayesinde !f 2018 için özel bir buluşmalar seçkisi gerçekleştirdi. A Corner in the World, !f Bağımsız Filmler Festivali kapsamında bomontiada’da sizi heyecanlı buluşmalara davet ediyor.

Pop Around the Corner
16 ve 17 Şubat’ta bomontiada’da karşınıza çıkabilecek farklı performanslara hazır olun. Her köşeden çıkıp size hayat verebiliriz. Gözünüz çevrenizde olsun.

Seiba Anlatıcıları ile ‘Masalda Hayat Var’
16 Şubat’ta Seiba Anlatıcıları ile ‘Hayat Var’ temalı masal gecesinde, sizlere hayat dolu masallar anlatacağız; böcekten insana, topraktan havaya, bağdan bahçeye, yukardan aşağıya, mahlukattan insana duyduğumuz, gördüğümüz, düşlediğimiz ne varsa! Anlatıcılar: Nazlı Çevik Azazi, Aslı Hazar

Çağıl Kaya ‘şimdilik her şey yolunda’
17 Şubat’ta Çağıl Kaya ‘şimdilik her şey yolunda’ temalı konser ile bomontiada ALT’ta sizlerle! Kaya’nın festival için özel olarak hazırladığı bu konserle size taş duvarlar arasında söylecekleri var; müzik dolu, sürpriz dolu, hem göze hem kulağa şifa bir gece!

A Corner in the World X bomontiada ALT
İlk yılında Türkiye ve dünyadan sanatçıların katıldığı sergileriyle tanınan bomontiada ALT, değişen yüzüyle, genç yaratıcıların buluşabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve diyalog geliştirebilecekleri bir platforma dönüşüyor. bomontiada ALT, yeni dönemde A Corner in the World’ün yön verdiği programıyla; performans sanatları ve görsel sanatlar, ses ve malzemelere başvuran pratikler arasında köprüler kuran yenilikçi işlere alan açıyor.

PROGRAM

16 Şubat 2018, Cuma
20.00-00.00 Pop Around the Corner
20.30-22.00 Seiba Anlatıcıları ile ‘Masalda Hayat Var’

17 Şubat 2018, Cumartesi
17.30-22.00 Pop Around the Corner
20.30 Çağıl Kaya ile ‘şimdilik her şey yolunda’

Pop Around the Corner etkinliği ücretsiz,
Seiba Anlatıcıları ile ‘Masalda Hayat Var’: Tam: 30 TL, Öğrenci: 20 TL
Çağıl Kaya ‘şimdilik her şey yolunda’: 20 TL

Etkinliklerin bilet satışı A Corner in the World X bomontiada ALT tarafından gerçekleştirilecektir.
Bilet Satış Noktaları: Mobilet ve bomontiada ALT girişindeki Mobilet gişesi.
Kapıda sınırlı sayıda bilet satılmaktadır, online olarak alınmasını öneriririz.
Sorular için: infoalt@bomontiada.com