Serra Ciliv
Festival Yönetmeni
Pelin Turgut
Festival Yardımcı Yönetmeni


Onur Gülen
Genel Koordinatör
Mustafa Uzuner
Programlama Küratörü
Uğur Yüksel
Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü
Dilek Aydın
!f music ve Etkinlikler Koordinatörü
Papatya Yılmaz
Sponsor İlişkileri Koordinatörü
Engin Palabıyık
Türkiye’den Kısalar Küratörü
Eray Yıldız
Dijital Medya Koordinatörü ve Festival Programlama Asistanı
Ceren Kalay
!f Gündüz Etkinlikleri ve Yeni !f² Saha Koordinatörü
Eda Kurç
Film Trafik Koordinatörü
Büke Akşehirli
Genel Koordinatör Asistanı
Gizem Gezenoğlu
!f music ve Etkinlikler Yardımcı Koordinatörü
Selin Murat
Yeni !f² ve Doc Lab Koordinatörü
Zeynep Güzel
Yeni Film Fonu Genel Koordinatörü
Sinan Odabaşı
Konuk Ağırlama Koordinatörü
Berkant Erdem
Prodüksiyon Koordinatörü
Ahmet Yaşar
Fuaye Koordinatörü
Nil Ege Özden
Programlama Departman Asistanı
Burçak Şenel
!f²: İstanbul'dan Canlı Asistanı
Aykut Aydın
!f music ve Etkinlikler Prodüksiyon Asistanı
Esen Saba
Basın Asistanı
Işıl Kocabay
Altyazı Koordinatörü
Serhat Özkan
Katalog Editörü
Deniz Birtan Ergun
Prodüksiyon Asistanı
Onur Işık Cantürk
Video Süpervizörü
Berkay Temel, Canberk Ulusan
Video
Emre Tunçel
Festival Fotoğrafçısı
Zekican Sarısoy
!f Ankara Koordinatörü
Zehra Cerrahoğlu Zıraman, Emel Yuvayapan, Talha Altınkaya
!f İzmir Koordinatörleri
Ayla Jean Yackley
İngilizce Redaksiyon
Mustafa Uzuner, Serra Ciliv, Pelin Turgut, Zaferhan Yumru, Zeki Peynirci, Engin Palabıyık, Eray Yıldız
Katalog Yazarları


Rafineri
Reklam Ajansı
Ayşe Bali, Sezer Üstüngel, Resul Geniş, Gizem Şengüler, Gözde Aldinç Atamer, Seren Toktamış, Şafak Serter, Can Önder, Hüseyin Sert
Rafineri Ekibi
zu pr&media communications for film&arts&culture
Festival İletişimi
Cenk Çalgan
Web Sitesi Geliştiricisi
Onat Esenman
Festival Klipleri ve Hareketli Basın Görselleri
Hulusi Nusih Tütüncü
!f music, !f Doc Lab, Yeni !f2 Logo Tasarım
NOHlab
!f music Sanatçı İşi Ses Tasarım ve Görseller
Batı Bay Gümrük Müşavirliği
Gümrük
Üçgen Matbaacılık
Matbaa


CGV Mars Cinema Group
Dong Won Kwak
CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı
Jae Hyeok Choi
CFO
Minkyu Kim
CSO
Dilek Nalcı
Muhasebe, Finans Direktörü
Özlem Korkut
Muhasebe Yöneticisi
Murat Kaplan
Hazine Müdürü
Sadi Köksal
Hazine Yöneticisi
Ekrem Ayan
Hazine Yetkili Uzmanı
Bayram Özmemiş
Hazine Uzmanı
Murat Camcı
Büfe, Perakende ve Kurumsal Satış Kıdemli Müdürü
Burak Meşe
Büfe ve Perakende Müdür Yardımcısı
Ceyda Gökyıldırım
Kıdemli Pazarlama Müdürü
Serdar Can
Operasyon & Film Programlama Kıdemli Müdürü
Çilem Baykaler
Kıdemli Avukat
Sevil Polat
Hukuki İşler Uzmanı
Hakan Aşkar
Dijital Sistemler Müdürü
Ersoy Uç
Bölge Müdürü
Barış Atbaş
Bölge Müdürü
Adem Kavak
Bölge Müdürü
Özgür Çiftçi
Bölge Müdürü


Tuğba Altınok
Cinemaximum Kanyon Sinema Müdürü
Faruk Şahin
Cinemaximum City’s Nişantaşı Sinema Müdür Yardımcısı
Ulaş Çankaya
Cinemaximum Akasya Sinema Müdürü
Oktay Kayaközü
Caddebostan Budak Sinema Müdürü
Raşit Sarı
Cinemaximum Armada Sinema Müdürü
Gültekin Albayrak
Cinemaximum Konak Pier Sinema Müdürü
Erkin Tamer
Dijital Sinema Sistemleri Müdürü
Mustafa Elönü
Dijital Sinema Sistemleri Müdür Yardımcısı


CGV Mars Media
Nurdan Ulu Horozoğlu
Genel Müdür
Ersoy Can Aksoy
Reklam Grup Başkanı