Koş; çünkü dışarıda da ‘Hayat Var!’


!f’in İstanbul ayağının bitmesine 3 gün kaldı. Bu yıl da o kadar çok anı, an, sohbet ve fotoğraf biriktirdik ki, !f’in içinden geçmenin güzelliği bir kez daha iyi geliyor hepimize.

!f’in koşturmacasında dışarıda olup bitenlerden haberdar değiliz sanmayın. Heyecan verici bir çok proje, güzellik hayat var dedirtircesine akmaya, gerçekleşmeye devam ediyor. !f filmlerinden gözünüzü azıcık (azıcık ama) ayırın ve bunları aman kaçırmayın:

Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi ve kısalarıyla !f’in keşif yönetmenlerinden Emre Akay’ın teaser’ıyla bile heyecanımızı doruğa çıkaran son projesi Av çok yakında sete giriyor. indiegogo’da başlayan destek kampanyası Akay’ın çılgın kafası kadar yaratıcı. Dilerseniz filme sete konuk olabiliyor, soundtrack’ini ücretsiz indirebiliyor, ekip ve oyuncularla test gösterimine katılabiliyor, hatta değişiklikler önerip filmi herkesten önce görüyorsunuz. Dahası yapımcısı bile olabiliyorsunuz! Emre’nin filminde jenerikte bile görünmek çok havalı olacak, orası kesin!

!f’ Senaryo Lab‘in gedikli senaryo danışmanlarından Ümit Ünal’ın yazdığı her şeye ayrıca aşığız ama şu anda vizyonda da olan son filmi Sofra Sırları’na ayrıca bayıldık. Enerjisi, zekası, diyalogları ve adeta Demet Evgar için yazılmış Neslihan karakteriyle zevkten dört köşe olduğumuz Sofra Sırları, özlediğimiz Ümit Ünal mizahıyla da çok iyi geliyor.

4. yılımızda gösterdiğimiz Can Baz filmiyle de hatırlayacağınız müzik grubu Siya Siyabend’in solisti Murat Toktaş adına başlatılan destek kampanyasını da hatırlatalım burdan. 3 Mart Cumartesi akşamı Kadıköy Sahne’de gerçekleşecek ve yakın zamanda Murat’a konan tüberküloz teşhisinin ardından başlayan tedavi sürecine destek olmak için düzenlenen gecede, aralarında Bandista, Luxux, Sena Şener, Yaşar Kurt gibi bir çok müzisyen dostu sahne alacak. Murat bir an önce iyileşsin de şarkılarımızı yeniden onunla birlikte söyleyelim umuduyla biz de orada olacağız, bekleriz.

Bu akşam da Aşk Olsun!’a bekliyoruz, hayatı tüm renkleriyle kucaklamak, birbirimize sarılmak, dans etmek ve aşka olan inancımızı ayakta tutabilmek için… 


+ There are no comments

Add yours